SHADOWS TORRENTS - DARMOWE TORRENTY - FILMY GRY PROGRAMY

Seed:260
Leech:322


Seed:1tyś
Leech:1tyś


Seed:15
Leech:0


Seed:8
Leech:16


Seed:913
Leech:427


Seed:2tyś
Leech:3tyś


Seed:2tyś
Leech:612


Seed:44
Leech:120


Seed:1tyś
Leech:548


Seed:3tyś
Leech:1tyś


Seed:700
Leech:359


Seed:584
Leech:826


Seed:590
Leech:390


Seed:661
Leech:193


Seed:531
Leech:562


Seed:1tyś
Leech:233


Seed:1tyś
Leech:1tyś


Seed:1tyś
Leech:158


Seed:1tyś
Leech:238


Seed:2tyś
Leech:917


Seed:2tyś
Leech:1tyś


Seed:73
Leech:87


Seed:924
Leech:740


Seed:164
Leech:139


Seed:1tyś
Leech:278


Seed:621
Leech:194


Seed:106
Leech:84


Seed:17
Leech:0


Seed:34
Leech:13


Seed:18
Leech:0

Kategorie
Polecane Przeglądarki

mozilla chrome chrome explorer
Adobe Flash Player

Adobe Flash Player
Hosting zapewnia

HostMark.pl
TwójLimit

website counter
Dołącz i zarabiaj

opinie.pl
Dołącz i zarabiaj

swpanel.pl
Dołącz i zarabiaj

greenpanthera.com
Dołącz i zarabiaj

cashbackrabat.pl
Statystyki

website counter
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | ... | 91 - 100 | 101 - 110 | 111 - 115
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Bezpieczeństwo (115),
***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: hirania
Data dodania:
2020-01-13 11:35:31
Rozmiar: 523.97 MB
Seedów: 5
Peerów: 17
Pobrano: 122 razy

Komentarze: 0Advanced SystemCare Ultimate łączy w sobie funkcjonalność oprogramowania antywirusowego ze świetnym pakietem do optymalizacji komputera. Program oparty jest o technologię zabezpieczającą firmy BitDefender, która została poddana dodatkowym udoskonaleniom.

Najnowsza odsłona produktu niesie ze sobą wiele istotnych usprawnień zarówno z zakresu wydajności aplikacji jak i funkcjonalności.

Nie pominięto także problemu instalacji toolbarów oraz rozszerzeń, które znacząco potrafią utrudnić przeglądanie sieci i spowolnić wczytywanie się stron internetowych. W tym celu produkt wyposażono w moduł Plugin/Toolbar Cleaner usuwający wszelkie zbędne dodatki. Producent zaimplementował także wiele modyfikacji mających na celu polepszenie komfortu i efektywności pracy z aplikacją. W tym celu wyposażył swój produkt w nowy menadżer uruchamiania, który przyspiesza komputer przy pomocy jednego kliknięcia.

Przebudowy doczekało się ponadto narzędzie do optym

***Torrent***
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo

Dodał: danielo11
Data dodania:
2020-01-04 14:53:18
Rozmiar: 17.09 MB
Seedów: 91
Peerów: 1
Pobrano: 72 razy

Komentarze: 0Malwarebytes Anti-Malware for Business to program zapewniający pełną ochronę przed malware, trojanami, robakami i innym szkodliwym oprogramowaniem. To specjalne wydanie programu, stworzone z myślą o ochronie komputerów w firmie.

Malwarebytes Anti-Malware for Business zabezpiecza również komputer przed niepożądanymi programami i ich modyfikacjami (PUP). Przyjazny interfejs nie powinien sprawić problemów w obsłudze nawet osobom rzadko korzystającym z tego typu rozwiązań. Niewątpliwą zaletą Anti-Malware jest jego niskie zużycie zasobów systemowych. Znalezione pliki program poddaje kwarantannie lub całkowicie je usuwa z systemu Windows (wymagane ponowne uruchomienie systemu).

Najważniejsze cechy programu Malwarebytes Anti-Malware for Business:

- Wykrywanie i ochrona przed szkodliwym oprogramowanie typu malware w czasie rzeczywistym
- Blokowanie prób ataków hakerskich i podszywania się pod witryny internetowe
- Automatyczne skanowanie dysków wykonywani

***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-22 16:30:55
Rozmiar: 163.46 MB
Seedów: 104
Peerów: 19
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0"PDF-XChange Editor Plus to oprogramowanie do przeglądania, edycji i tworzenia dokumentów PDF. Umożliwia szybkie tworzenie plików z PDF ze skanera, obrazów, plików txt czy rtf. Zawiera narzędzia do edycji plików takie jak: bezpośrednią edycję (ścieżki i obrazy), import z XPS, usuwanie i przesuwanie stron, import stron czy wstawianie pustych stron. PDF-XChange Editor Plus umożliwia podsumowywanie i eksportowanie komentarzy, konwersję do PDF spośród ponad 15 formatów, wsparcie dla rozszerzonego podpisywania dokumentów,. profile bezpieczeństwa, poprawione wtyczki przeglądania PDF. Program pozwala na rozpoznawanie tekstu OCR z zeskanowanych dokumentów, sprawdzanie pisowni, obsługę zakładek czy eksport.

Najważniejsze funkcje programu PDF-XChange Editor Plus:

- Podgląd - szybki podgląd dokumentów PDF, narzędzia do pomiaru odległości, eksport pojedynczych stron lub całych dokumentów, wyodrębnianie tekstu z plików PDF, przywracanie ostatnio otwartych p

***Torrent***
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-10 16:14:31
Rozmiar: 2.53 MB
Seedów: 16
Peerów: 2
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0HitmanPro.Alert to program na bieżąco monitorujący działania użytkownika i zapobiegający rozprzestrzenianiu się na komputerze szkodliwego oprogramowania z Internetu. Dodatkowo jego funkcjonalność pozwala zwiększyć nasze bezpieczeństwo choćby podczas transakcji bankowych (poprzez tuszowanie śladów faktycznych kliknięć myszą oraz przechwytywanie ewentualnych programów typu keylogger, zapamiętujących używane przez korzystającego przyciski na klawiaturze). Całość jest prosta w obsłudze i opakowana w atrakcyjny interfejs, dobrze pasujący do obecnych trendów w najnowszych systemach operacyjnych rodziny Windows.

Choć minimalizm interfejsu może być zwodniczy, aplikacja pozwala wykrywać całkiem sporo różnych typów zagrożeń, w tym między innymi ataki na dokumenty i ich szyfrowanie (tzw. Anti-Ransomware), próby przechwycenia klawiatury, myszy i kamery internetowej, czy też bezpośrednie ataki na prywatność użytkownika. Dodatkowo chronieni jesteśmy

***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-10 07:41:15
Rozmiar: 131.26 MB
Seedów: 1
Peerów: 0
Pobrano: 12 razy

Komentarze: 0Hard Disk Manager 16 Business przeznaczony jest do łatwego i efektywnego zarządzania wszystkimi typami nośników fizycznych i dysków wirtualnych na stacjach roboczych i serwerach pod kontrolą systemu operacyjnego Windows.

Hard Disk Manager 16 Business to:

- Obsługa dysków SSD, AFD, 2TB+ i o sektorach innych niż 512B
- Automatyczne wyrównywanie partycji zwiększające wydajność
- Funkcje przywracania ratunkowego i ponownego partycjonowania
- Wiarygodne algorytmy czyszczenia dysków
- Efektywne zarządzanie danymi i magazynem
- Automatyczne wyrównywanie partycji pozwala jak najlepiej wykorzystać systemy fizyczne
- Dowolne miejsce docelowe kopii zapasowej, włączając w to lokalnie zamontowane / odmontowane partycje, magazyny zewnętrzne, dyski CD/DVD/Blu-ray, udziały sieciowe, serwery SFTP / FTP oraz specjalnie zabezpieczone, ukryte partycje (Backup Capsule)
- Dyferencyjne i inkrementalne kopie zapasowe oraz dopełnienie pliku pozwalają na różne znaczniki

***Torrent***
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-06 22:17:12
Rozmiar: 8.27 MB
Seedów: 3
Peerów: 0
Pobrano: 10 razy

Komentarze: 0"Abelssoft AntiLogger to niewielka aplikacja wykrywająca działalność keyloggerów ukrytych w naszym systemie. Charakteryzuje ją bardzo przejrzysty interfejs użytkownika oraz zautomatyzowane działanie.

Po zakończeniu instalacji i uruchomieniu programu, samoczynnie rozpoczyna się szybkie skanowanie, po którego zakończeniu pojawia się lista wykrytych plików. Mamy możliwość ich natychmiastowego usunięcia bądź też zignorowania w przypadku, gdy zostały błędnie uznane za szkodliwe."

homepage: https://www.abelssoft.de/en/windows/security-privacy/abelssoft-antilogger

Screeny:

https://i.postimg.cc/0j8x4S9j/Screen0.png

https://i.postimg.cc/13LSQ2yL/Screen.png

***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: Mafia1979
Data dodania:
2019-12-06 11:23:23
Rozmiar: 52.49 MB
Seedów: 65
Peerów: 4
Pobrano: 32 razy

Komentarze: 0..::(Info)::..

Advanced SystemCare PRO zapewnia zawsze aktywne , zautomatyzowane, wszechstronne narzędzie do optymalizacji komputera. Specjalizuje się w rozwiązaniach ONE-Click do wykrywania, czyszczenia, naprawy, przyspieszania i ewentualnie ochrony komputera. Advanced SystemCare to program do konserwacji komputera, który jest niezwykle łatwy w użyciu, najlepsze na świecie narzędzie systemowe do poprawy stanu komputera! Dzięki nowatorskiej technologii systemowej Advanced SystemCare umożliwia szybsze uruchamianie komputera. Zapewnia bardziej stabilne i wydajniejsze niż w przypadku innych narzędzi systemowych.

W większości starych i powolnych komputerów spowolnienie może być bardzo trudne. Wyposażony w Advanced SystemCare, Twój komputer pozostanie bezbłędny i płynniejszy niż kiedykolwiek.

IObit Advanced SystemCare ma nowy monitor wydajności, który może zwolnić pamięć jednym kliknięciem, aby komputer działał płynnie w ciągu kilku sekund.

A

***Torrent***
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-04 07:02:43
Rozmiar: 11.81 MB
Seedów: 15
Peerów: 0
Pobrano: 30 razy

Komentarze: 0HitmanPro (dawniej Hitman Pro) to skaner przeznaczony do sprawdzania czy system nie został zainfekowany przez szkodliwe oprogramowanie w tym wirusy, trojany, rootkity, robaki, spyware, keyloggery czy fałszywe oprogramowanie.

Program funkcjonuje w oparciu o model chmury skanując komputer w poszukiwaniu szkodliwego oprogramowania i analizując potencjalne zagrożenia online za pomocą silników takich aplikacji jak Bitdefender i Kaspersky. HitmanPro korzysta również z zaawansowanych technologi detekcji szkodliwego oprogramowania poprzez nadzorowanie zachowania danego programu, a nie sprawdzanie sum kontrolnych czy sygnatur zagrożeń. Analiza zachowania pozwala na przypisanie każdemu plikowi stopnia zagrożenia dla systemu.

HitmanPro uważany jest przez wielu za jedno z najlepszych uzupełnień programu antywirusowego. Co istotne, program w przypadku braku dostępu do Internetu pozwala na identyfikację zagrożeń za pomocą wbudowanego skanera behawioralnego.

homepage:

***Torrent***
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-02 07:03:08
Rozmiar: 52.13 MB
Seedów: 14
Peerów: 1
Pobrano: 5 razy

Komentarze: 0"Komercyjna wersja aplikacji przeznaczonej do monitorowania i analizy aktywności sieciowej. Pozwala ona w łatwy sposób podglądać aplikacje, procesy oraz usługi systemowe wykorzystujące połączenie sieciowe, blokować wybranym składnikom dostęp do Internetu czy też przeglądać statystyki transferu przychodzącego i wychodzącego w danym okresie.

Program charakteryzuje się prostą obsługą oraz nowoczesnym i dopracowanym interfejsem graficznym, którego wygląd może być zmieniany dzięki obsłudze motywów. Wszystkie dostępne w jego obrębie funkcje uporządkowane zostały w specjalnych zakładkach. Znajdziemy wśród nich narzędzia i opcje, służące do graficznej analizy transferu przychodzącego oraz wychodzącego, obsługi wbudowanej zapory sieciowej, monitorowania ilości danych przesyłanych do/z sieci, a także powiadamiania użytkownika o komponentach nawiązujących połączenie z Internetem.

GlassWire poza możliwością ogólnej analizy wykorzystania

***Torrent***
Kategoria: Programy » Bezpieczeństwo

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-01 22:22:42
Rozmiar: 54.16 MB
Seedów: 30
Peerów: 11
Pobrano: 41 razy

Komentarze: 0"Trojan Killer to program do usuwania złośliwego oprogramowania (ang. malware) z systemu operacyjnego Windows. Aplikacja wykrywa i usuwa wirusy, konie trojańskie, rootkity, komponenty reklamowe (ang. adware) i programy szpiegujące (ang. spyware). Trojan Killer pozwala przeprowadzić szybkie i pełne skanowanie systemu operacyjnego Windows. Program można zainstalować w systemie operacyjnym lub umieścić na przenośnej pamięci masowej typu pendrive. Użytkownicy poszukujący prostego w obsłudze narzędzia do usuwania złoślowego oprogramowania z komputera, z pewnością docenią możliwości oprogramowania Trojan Killer."

homepage: https://trojan-killer.com

Screeny:

https://i.postimg.cc/VLvVgrj5/Screen0.png

https://i.postimg.cc/xd25wcbv/Screen.png

Przeglądaj
1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | ... | 91 - 100 | 101 - 110 | 111 - 115
<< Poprzednia      Następna >>