SHADOWS TORRENTS - DARMOWE TORRENTY - FILMY GRY PROGRAMY

Seed:2
Leech:0


Seed:1
Leech:0


Seed:1
Leech:0


Seed:1
Leech:0


Seed:149
Leech:337


Seed:73
Leech:216


Seed:359
Leech:315


Seed:100
Leech:65


Seed:948
Leech:402


Seed:415
Leech:408


Seed:263
Leech:163


Seed:232
Leech:83


Seed:544
Leech:89


Seed:638
Leech:203


Seed:40
Leech:11


Seed:162
Leech:141


Seed:1tyś
Leech:532


Seed:408
Leech:153


Seed:583
Leech:427


Seed:1tyś
Leech:248


Seed:301
Leech:198


Seed:1tyś
Leech:318


Seed:381
Leech:76


Seed:208
Leech:268


Seed:17
Leech:346


Seed:50
Leech:234


Seed:37
Leech:108


Seed:1tyś
Leech:1tyś


Seed:8
Leech:38


Seed:2
Leech:0

Kategorie
Polecane Przeglądarki

mozilla chrome chrome explorer
Adobe Flash Player

Adobe Flash Player
Hosting zapewnia

HostMark.pl
TwójLimit

website counter
Dołącz i zarabiaj

opinie.pl
Dołącz i zarabiaj

swpanel.pl
Dołącz i zarabiaj

greenpanthera.com
Dołącz i zarabiaj

cashbackrabat.pl
Statystyki

website counter
Przeglądaj
<< Poprzednia      Następna >>
1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | ... | 191 - 200 | 201 - 210 | 211 - 217
Show/Hide [Pokaż/Ukryj]
Po kliknięciu ”Pokaż/Ukryj” możesz wyszukać pozycję z wybranymi gatunkami
(Pamiętaj że np. filmy mogą mieć więcej niż jeden gatunek)

Wybrane gatunki z kategorii: Programy

Wideo (217),
***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: hirania
Data dodania:
2020-03-25 08:13:36
Rozmiar: 14.35 MB
Seedów: 47
Peerów: 0
Pobrano: 34 razy

Komentarze: 0..::(Info)::..

BurnAware Professional 13.1 / PL / FULL / hirania

..::(Opis)::..

BurnAware Professional to prosty w obsłudze program do tworzenia i nagrywania płyt CD, DVD i Blu-ray. Aplikacja pozwala na nagrywanie niemal wszystkich typów plików - zdjęcia cyfrowe, dokumenty, pliki audio i wideo, a nawet zarchiwizowane dane zapisane w formacie ZIP czy RAR. BurnAware nagrywa, tworzy i kopiuje obrazy w formacie ISO.

Z BurnAware możemy utworzyć płyty startowe (samouruchamiające) i wielosesyjne. Istnieje też możliwość nagrywania niestandardowych krążków w systemie ISO 9660, UDF lub Bridge. Aplikacja obsługuje najczęściej używane formaty i nośniki danych takie jak CD-R/RW, DVD-R/RW, HD-DVD-R/RW, DVD RAM czy BD-R/RE.

W programie znajdziemy dodatkowe narzędzia do przeprowadzania automatycznej weryfikacji nagrywanych płyt (w poszukiwaniu błędów), nagrywanie i tworzenie płyt audio CD lub krążków MP3 czy wymazywanie danych z płyt wielokrotnego zapisu.

***Torrent***
Kategoria: Programy » Grafika i Foto

Dodał: ironfeld
Data dodania:
2020-03-25 00:46:24
Rozmiar: 35.97 MB
Seedów: 10
Peerów: 0
Pobrano: 4 razy

Komentarze: 0..::(Opis)::..
Zapewnia szybki i mocny przycisk koloru w kilka sekund dzięki opcjom na maty na śmieci, kontury i cienie. Ta indywidualna wtyczka jest częścią kolekcji Video Essentials VI z serii eFX.

Color Replace

Umożliwia wyświetlanie cieni, tekstur i gradientów podczas zmiany jednego koloru na inny. Ta indywidualna wtyczka jest częścią kolekcji Video Essentials VI z serii eFX.

Odciąć

Powiększa fragment obrazu, aby podkreślić, z opcjami dla różnych kształtów i konturów. Ta indywidualna wtyczka jest częścią kolekcji Video Essentials VI z serii eFX.

Garbage Matte

Dodaje szybką i wygodną matę w łańcuchu efektów, aby zwiększyć kreatywność. Ta indywidualna wtyczka jest częścią kolekcji Video Essentials VI z serii eFX.

Siatka obrazów

Tworzy system siatki, aby przyciągać obrazy na miejsce, dzięki czemu możesz szybko wyrównać wielościeżkowy obraz w obrazie. Ta indywidualna wtyczka jest częścią kolekcji Video Essentials

***Torrent***
Kategoria: Programy » Grafika i Foto

Dodał: bicker
Data dodania:
2020-03-18 21:27:36
Rozmiar: 1.71 GB
Seedów: 29
Peerów: 2
Pobrano: 43 razy

Komentarze: 0..::(Opis)::..

Edycja wideo, która jest zawsze o krok wyżej. Premiere Pro to wiodące oprogramowanie do edycji wideo dla filmów, telewizji i Internetu. Kreatywne narzędzia, integracja z innymi aplikacjami i usługami Adobe oraz moc Adobe Sensei pomagają tworzyć materiały w dopracowane filmy i filmy w jednym płynnym przepływie pracy. Premiere Rush, nasza nowa aplikacja, jest dołączona do Twojej subskrypcji, dzięki czemu możesz przechwytywać materiał filmowy i rozpocząć edycję na wszystkich urządzeniach w dowolnym miejscu.

Cechy:-

• Premiere Pro jest używany przez hollywoodzkich filmowców, redaktorów telewizyjnych, YouTuberów, kamerzystów - każdego, kto ma do opowiedzenia historię, w tym ciebie.
• Premiere Pro jest liderem w branży edycji wszystkiego - od szybko zmieniających się seriali telewizyjnych po filmy fabularne. Zintegrowane, wydajne przepływy pracy pozwalają dopracować pracę bez opuszczania osi czasu. Zautomatyzowane narzędzia obs

***Torrent***
Kategoria: Programy » Grafika i Foto

Dodał: Donna26xo
Data dodania:
2020-03-17 21:58:21
Rozmiar: 211.86 MB
Seedów: 45
Peerów: 3
Pobrano: 29 razy

Komentarze: 0..::(Opis)::..
Vegas ™ Pro 11 zapewnia wydajne, intuicyjne i zintegrowane środowisko do tworzenia treści dla profesjonalistów zajmujących się wideo i transmisją. Dzięki teraz akcelerowanej przez GPU wydajności z urządzeniami obsługiwanymi przez OpenCL ™ Vegas Pro 11 z łatwością obsługuje zadania przetwarzania i renderowania wideo. Dzięki innowacyjnym narzędziom stereoskopowym 3D, obsłudze szerokiego formatu, niezrównanemu sterowaniu dźwiękiem oraz przetwarzaniu i renderowaniu efektów wywołanych przez GPU, kolekcja Vegas Pro 11 usprawnia przebieg pracy jak nigdy dotąd.

Wydajna edycja wideo Specjalnie edytuj złożone projekty SD lub HD o długich kształtach za pomocą przycinania myszy lub klawiatury oraz zaawansowanych trybów edycji tętnienia. Ulepszenia edycji wideo w Vegas 6 obejmują wykrywanie i naprawę synchronizacji A / V, szorowanie dźwięku w stylu taśmy, przeciąganie i aranżację przeciągania, edycję projektu źródłowego oraz automaty

***Torrent***
Kategoria: Programy » Internet

Dodał: danielo11
Data dodania:
2020-01-04 02:43:27
Rozmiar: 85.89 MB
Seedów: 14
Peerów: 1
Pobrano: 44 razy

Komentarze: 0"TubeDigger to program służący do pobierania materiałów wideo z ogromnej ilości stron udostępniających ten rodzaj multimediów. Aplikacja pozwala również na nagrywanie wideo, które jest strumieniowane na żywo, np. transmisji z rozgrywek sportowych, show telewizyjnych lub obrazu z kamerki internetowej. Po pobraniu materiałów wideo, można przekonwertować je na cały szereg popularnych formatów A/V.

Narzędzie oferuje dwa tryby: D-L Mode oraz Rec Mode, służące odpowiednio - do pobierania nagrań wideo lub do nagrywania wideo ze strumieni Live. W ustawieniach programu można włączyć także udoskonalone nagrywanie Rec+, które pozwala na wstrzymywanie i wznawianie nagrywania wideo ze strumieni Live oraz jest skuteczne, gdy standardowy tryb Rec się nie sprawdza.

Program pozwala na pobieranie i nagrywanie wideo dostępnego w niemal wszystkich serwisach strumieniujących multimedia, obsługiwane są m.in. YouTube, Dailymotion, Vimeo, Vevo, Yahoo Movies i wiele inn

***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: danielo11
Data dodania:
2020-01-04 02:17:27
Rozmiar: 268.23 MB
Seedów: 11
Peerów: 1
Pobrano: 63 razy

Komentarze: 0[Reseed]

PowerDVD to jeden z bardziej popularnych programów służący do odtwarzania płyt DVD i Blu-ray.

Umożliwia oglądanie filmów zapisanych na Blu-ray, VideoCD, SVCD, słuchanie płyt audio, wspiera także format DivX. PowerDVD obsługuje takie dekodery dźwięku jak Dolby Digital, DTS Digital Surround, Dolby ProLogic II, Dolby Headphone, SRS TruSurround XT .PowerDirector umożliwia dokonywanie kompletnego procesu produkcji i montażu filmu - od przechwytywania obrazu z dowolnego źródła, przez edycję audio i wideo, po authoring i nagranie płyty Video-CD (VCD) lub DVD. Nowa wersja oferuje zmieniony interfejs, obsługuje większą ilość formatów oraz według zapewnień producenta program jest szybszy i oferuje wyższą jakość wideo.

W najnowszej wersji programu pojawiła się obsługa płyt HD Blu-ray i 3D Blu-ray. Dzięki tej ostatniej funkcji użytkownicy PowerDVD mogą oglądać filmy w technologii trójwymiarowego obrazu w swoich komputerach. Poprawiono ta

***Torrent***
Kategoria: Programy » Internet

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-25 12:30:15
Rozmiar: 15.53 MB
Seedów: 7
Peerów: 2
Pobrano: 56 razy

Komentarze: 0"save2pc Ultimate to najbogatsza wersja bardzo popularnej aplikacji przeznaczonej do pobierania filmów wideo m.in. z takich serwisów jak Youtube, Vimeo, Myspace i DailyMotion. Program posiada bardzo czytelny interfejs, co sprawia ze jego obsługa jest bardzo prosta.

W celu zapisania filmu na dysku twardym wystarczy określić miejsce zapisu pliku, format w jakim ma zostać z

apisany (do wyboru mamy: *.flv, *.avi, *.mpeg, *.wmv, *.mp4, *mov, *.3gp) oraz wkleić link do strony z interesującym nas filmem. Po wykonaniu tych czynności i wybraniu opcji 'start' nastąpi pobieranie filmu.

Wersja Ultimate aplikacji w porównaniu z wersją Professional pozwala dodatkowo na pobieranie filmów w jakości HD i obsługuje dodatkowo serwisy takie jak: Xnxx, Spankwire, KeezMovies, Tnaflix, SlutLoad, DrTuber, veoh, PornHub, xVideos, xHamster, VHO, Rude."

homepage:

http://save2pc.com/

http://save2pc.com/full/servers.html

Screeny:

https://i.postimg.cc/BQvKCxSf/ScreenS.png

h

***Torrent***
Kategoria: Programy » Internet

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-25 04:04:07
Rozmiar: 34.18 MB
Seedów: 1
Peerów: 2
Pobrano: 20 razy

Komentarze: 0[Request]

Minitube to program do obsługi serwisu internetowego YouTube, VEVO i innych. Dzięki tej aplikacji nie trzeba korzystać z przeglądarki internetowej, aby obejrzeć i posłuchać udostępniony materiał multimedialny. Dużą zaletą programu Minitube jest możliwość oglądania plików wideo bez potrzeby korzystania z odtwarzacza wtyczki Adobe Flash Player. Kolejną cechą aplikacji jest małe zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Minitube posiada w sobie szybką w działaniu wyszukiwarkę.

Kolejne zalety programu to możliwość łatwego pobierania materiałów na dysk (jako plik w formacie MP4), odtwarzanie z trybie kompaktowym (na całym obszarze okna) lub pełnoekranowym, przełączanie jakości wideo (360p, 720p, 1080p - oczywiście, jeśli wyższe z nich są dostępne dla danego klipu). Możemy ponadto sterować listą odtwarzania (przesuwać pozycje w górę i dół listy), otworzyć odtwarzane wideo na stronie YouTube czy też skopiować link do klipu w serwisi

***Torrent***
Kategoria: Programy » Narzędziowe

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-23 14:12:21
Rozmiar: 601.73 MB
Seedów: 19
Peerów: 1
Pobrano: 17 razy

Komentarze: 0"Adobe InDesign CC to program do profesjonalnego projektowania układów stron publikacji przeznaczonych do druku lub rozpowszechniania cyfrowego. Aplikacja ułatwia integrację elementów interaktywnych (wideo i audio) w celu odtwarzania na tabletach, komputerach i smartfonach. Adobe InDesign pozwala tworzyć złożone książki elektroniczne (e-book), obsługujące znaczniki wideo i audio HTML5. Zachowując stały układ opracowany w programie Adobe InDesign CC, można sterować kolejnością tekstu, obrazów i grafiki podczas eksportowania w formacie EPUB lub HTML. Użytkownicy szukający rozbudowanego programu do tworzenia profesjonalnych projektów do wydruku lub cyfrowej dystrybucji, z pewnością docenią możliwości oprogramowania Adobe InDesign CC.

Dzięki ścisłej integracji z Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Acrobat, Flash Professional i Digital Editions, podczas opracowywania zawartości przeznaczonej do druku lub udostępniania w formie cyfrowej można łatwo przec

***Torrent***
Kategoria: Programy » Internet

Dodał: danielo11
Data dodania:
2019-12-23 03:42:28
Rozmiar: 33.10 MB
Seedów: 22
Peerów: 1
Pobrano: 8 razy

Komentarze: 0Minitube to program do obsługi serwisu internetowego YouTube, VEVO i innych. Dzięki tej aplikacji nie trzeba korzystać z przeglądarki internetowej, aby obejrzeć i posłuchać udostępniony materiał multimedialny. Dużą zaletą programu Minitube jest możliwość oglądania plików wideo bez potrzeby korzystania z odtwarzacza wtyczki Adobe Flash Player. Kolejną cechą aplikacji jest małe zapotrzebowanie na zasoby systemowe. Minitube posiada w sobie szybką w działaniu wyszukiwarkę.

Kolejne zalety programu to możliwość łatwego pobierania materiałów na dysk (jako plik w formacie MP4), odtwarzanie z trybie kompaktowym (na całym obszarze okna) lub pełnoekranowym, przełączanie jakości wideo (360p, 720p, 1080p - oczywiście, jeśli wyższe z nich są dostępne dla danego klipu). Możemy ponadto sterować listą odtwarzania (przesuwać pozycje w górę i dół listy), otworzyć odtwarzane wideo na stronie YouTube czy też skopiować link do klipu w serwisie. Warto wspo

Przeglądaj
1 - 10 | 11 - 20 | 21 - 30 | ... | 191 - 200 | 201 - 210 | 211 - 217
<< Poprzednia      Następna >>