SHADOWS TORRENTS - DARMOWE TORRENTY - FILMY GRY PROGRAMY

Seed:5
Leech:4


Seed:185
Leech:133


Seed:142
Leech:19


Seed:191
Leech:183


Seed:145
Leech:160


Seed:136
Leech:217


Seed:95
Leech:25


Seed:242
Leech:63


Seed:368
Leech:47


Seed:144
Leech:160


Seed:172
Leech:164


Seed:313
Leech:552


Seed:1
Leech:0


Seed:201
Leech:77


Seed:55
Leech:30


Seed:1tyś
Leech:352


Seed:182
Leech:143


Seed:835
Leech:225


Seed:172
Leech:60


Seed:339
Leech:78


Seed:495
Leech:269


Seed:855
Leech:190


Seed:11
Leech:1


Seed:48
Leech:23


Seed:32
Leech:8


Seed:16
Leech:5


Seed:52
Leech:1


Seed:252
Leech:200


Seed:145
Leech:97


Seed:362
Leech:331

Kategorie
Polecane Przeglądarki

mozilla chrome chrome explorer
Adobe Flash Player

Adobe Flash Player
Hosting zapewnia

HostMark.pl
TwójLimit

website counter
Dołącz i zarabiaj

opinie.pl
Dołącz i zarabiaj

swpanel.pl
Dołącz i zarabiaj

cashbackrabat.pl
Statystyki

website counter
Regulamin panujący na Shoutbox'ie
 • Nie używaj wulgarnego słownictwa oraz nie obrażaj innych, jeżeli masz zamiar przedstawić komuś poglądy oraz opinie które mogą obrażać inne osoby rób to na pw.
 • Jeżli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz... 
 • Nie podawaj linków do stron z crackami i serialami. 
 • Nie podawaj linków do innych stron z torentami oraz warezem. 
 • Nie cytuj swoich prywatnych wiadomości. 
 • Nie wklejaj obrazków wiekszych niz 370x207 pixeli ? Nie spoileruj.
 • Sprawy zwiazane z wstawkami lub komentarzami załatwamy przez PW do załogi nie na SB.
 • Nie zasmiecaj SB wklejajac notorycznie obrazki i gif-y przez co uniemorzliwia pisanie innym osobom.
 • Zabrania się używać emotikonek z kategorii +18!!!

Brak zastosowania się do tych zasad może skutkować zablokowaniem shoutboxa, warnem,czasowym wyłączeniem konta lub zbanowaniem konta.


Regulamin Forum
 • Posty wpisuj tylko w danej kategorii na forum np.Post o grach na konsole lub PC w Kategorii SWIAT GIER.
 • Prośby o wstawienie jakiegoś tytulu bądz pytanie na inne tematy można Wpisywać w kategorie ROŻNE.
 • W kometarzach bądz postach nie wolno używać obrazliwych zwrotów ani nikogo obrażac!
 • Nie zamieszczaj Postow na temat KUPNO/SPRZEDA?.
 • Zakaz reklamowania w postach jakichkolwiek stron o podobnej tematyce.
 • Za rażące łamanie regulaminu grazi BAN oraz usuniecie ze strony.
 • Zabrania się używać emotikonek z kategorii +18!!!
 • Zakaz hejtowania (ang.hate-nienawiść.wstręt).

Regulamin prezentera/Dj-a

1. Prezenter/Dj powinien mieć ukończone 18 lat.Prezenterem może zostać osoba po uprzednim przesłuchaniu.

2. Prezenter/Dj prowadząc audycje nie może przeklinać i nie powinien kłócić się ze słuchaczami. Nie może tez puszczać utworków z wulgaryzmami. Słownictwo używane na antenie jak i na shoutbox-ie powinno być na poziomie kulturalnym i nie powinno nikogo obrażać. Prezenter/Dj prowadząc audycję, po uprzednim ostrzeżeniu na shoutbox-ie ma prawo zgłosić administracji do zablokowania użytkownika lub słuchacza, który obraża prowadzącego, słuchaczy i piszących na shoutbox-ie uzytkowników strony.

3. W tytułach utworów nie powinno być polskich znaków typu ś, ć, ż, ł itp. Prezenter/Dj zobowiązany jest do utworzenia playlisty w której nie ma polskich znaków w tytułach utworów. Nie wolno wyświetlać też przy tytule adresów internetowych/torrentowych w tytułach utworów.

4. Prezenter nie powinien reklamować innych stacji radiowych.

5. Prowadzący nie powinien być pod wpływem alkoholu lub innych używek. Gdy się okaże, że jest pod wpływem takich używek zostanie zdjęty z serwera i skreślony z ekipy prezenterów/DJ-ów.

6. Wszystkie dane związane z radiem tj. ustawienia radia (parametry serwera i hasła) pozostają tylko do wiadomości właścicieli i ekipy.

7. Przestrzeganie regulaminu radia I shoutbox-a pilnuje załoga strony.

8.Regulamin został stworzony po to żeby go przestrzegać, więc każdy Prezenter/Dj i słuchacz ma obowiązek zapoznania się z regulaminem.

9. Po zakończeniu audycji prezenter zobowiązany jest do wyłączenia paneli pozdrowień i utworu na życzenie.

10.Wpisywanie audycji w ramówkę jest obowiązkowe.Pierwszeństwo grania ma ten prezenter który pierwszy umieści wpis w ramówkę. Prowadzący powinien grać zgodnie z ramówką. Nie powinien utrudniać pracy innym prezenterom. Jeżeli zaistnieje taka sytuacja że Prezenter nie będzie mógł zagrać w swoich wyznaczonych godzinach, powinien powiadomić kogoś z zarządu radia by zwolnił miejsce w ramówce.


Regulamin Nagród i Kar

1.Nagrody.  

Piszesz Posty na Forum, ? Uczestniczysz w rozmowach na SB, ? Komentujesz wstawki, ? Wstawiasz prawidłowo torrenty, ? Czesto nas odwiedzasz?

Zostajesz Nagrodzony przez Załoge Strony Rangą od POWER USERA do VIP-a.

2. Kary

Notoryczne łamanie Regulaminu strony mimo upomnień załogi ? Zostajesz ukarany WARNEM na określony czas! Mimo otrzymanego Warna nadal łamiesz zasady ? Zostajesz ukarany Czasowym Wyłaczeniem Konta! Jeżeli niczego cię to nie nauczyło Zostajesz ZBANOWANY na zawsze! 


Objaśnienie Rang

RANGI ZWYKŁE

USER - Użytkownik po zarejestrowaniu. Limit dzienny pobierania 10  torrentów. Brak aktywności przez miesiąc skutkuje blokadą konta. 

POWER USER - Aby otrzymać tą rangę należy wstawić prawidłowo 50 torrentow .Limit pobierania 10  torrentow dziennie. Brak aktywnosci przez miesiac skutkuje degradacją do Usera

RANGI PREMIUM

SHADOWS USER - Aby otrzymać tą rangę należy wstawić prawidłowo 100 torrentow lub dać dotacje na stronę sms 6.15 zl. Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo.

VIP- Aby otrzymał tą range należy prawidłowo wstawić 200 torrentow lub dać dotacje na strone sms 7.38 zl . Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo.Do rangi dodano Brylancik

SUPER VIP - Aby otrzymać tą range należy prawidłowo wstawić 300 torrentow lub dać dotacje na strone sms 11.07 zl . Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo.Do rangi dodano Brylancik

DONATOR - Ranga ktora może otrzymać każdy użytkownik strony wpłacając dotacje na strone sms 17.22 zł. lub przelew. Ranga przyznawana tylko przez OWNERA. Konto ważne bezterminowo bez linitów.Do rangi dodano pieniążek. 

RANGI SPECJALNE

UPLOADER - Aby otrzymać tą rangę należy wstawić prawidłowo 500 torrentow. Ranga przyznawana użytkownikowi który ma cheć wstawiać pozycje i zwraca sie z prośbą do załogi.Wstawiajac nie jest potrzebne akceptowanie wstawek przez załogę.Pobieranie bez limitów.Konto ważne bezterminowo.Uploader jest ranga która wspomaga stronę przez wstawianie torentów.Brak Aktywności przez miesiąc skutkuje zdjeciem z rangi.

PARTNER - Ranga przyznawana tylko przez OWNERA w systemie partnerstwa stron.Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo.

PRZYJACIEL - Ranga przyznawana tylko przez OWNERA Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo. 

LADY SHADOWS - Rangę tą otrzymuje płeć żeńska - Przyjaciel - która przeważnie udziela się na SB/Forum. Ranga dla Kobiet przyznawana przez załoge.Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo.Do rangi dodano serduszko.

SUPER VIP - Przeznaczona wyłącznie na STREFE VIP.Ranga ma takie przywileje na stronie jak VIP dodatkowo dostęp do STREFY VIP.Do Rangi dodano Gwiazdkę obok nicka.

PREZENTER - Ranga przyznawana tylko przez OWNERA lub Administratora Radia - TeamLeader  dla użytkownika który prowadzi audycje w Radiu shadows-torrents. Bez limitu pobierania.Konto ważne bezterminowo. Do rangi dodano nutkę.

 

WPŁATY Z DOTACJI TRAFIAJĄ BEZPOŚREDNIO NA OPŁATE ZA SERWER!!

ZAŁOGA STRONY.

Do tych rang Dodano gwiazdkę aby wyróżniało nas od innych Użytkowników Portalu.

Jesteśmy po to by obsługiwać stronę oraz pomogać userom. Decyzje załogi są nieodwołalne i niepodważalne.Proszę nie obrażać ani nie ubliżać załodze. Postępowanie takie skutkuje usunięciem bezpowrotnie ze strony.

 

MODERATOR - Odpowiada za moderowanie wstawek oraz za forum na stronie jest to najnizsza ranga w załodze,posiada podstawowe narzędzia techniczne.

 

ADMINISTRATOR - Odpowiada za moderowanie wstawek, SB oraz kontakt i pomoc użytkownikom.Do zadań administratora należy m.in. nadzorowanie pracy Moderatorów. Posiada więcej narzędzi technicznych.

 

SYSOP- Osoba odpowiedzialna za załogę oraz poprawną strukture forum i Shoutbox'a

 

TeamLeader - Osoba opiekująca się Radiem Administrator Radia ), zarazem bedąca w zalodze strony. Ranga ma identyczne uprawnienia co SYSOP z tą różnicą że nie ma obowiazku moderacji torrentów i warezów jak i odpowiadanie na wiadomosci do załogi. Promowanie osób do RANGI SPECJALNEJ tylko za zgodą OWNERA. Rangę tą może otrzymać tylko jedna osoba. Rangę tą może nadawać wyłącznie OWNER

 

MANAGER - Najważniejsza osoba na stronie po Ownerze zastapuje go w czasie jego nieobecności na stronie. Odpowiada za reszte załogi oraz moderowanie wstawek, kontorlę SB i Forum oraz załogi. Ma podobne uprawnienia na stronie co OWNER.

 

CODER - Osoba zajmujaca sie kodowaniem strony 

OWNER - Własciciel Strony.Ranga najwyższa na stronie obok nicku korona i gwiazdka.

OBJAŚNIENIA RANG

1.RANGA ZWYKŁA ( User, Power User )

Użytkownicy z limitem pobierania brak aktywnosci wygasniecie konta bez zadnych przywilejow na stronie.Zwykly użytkownik.

2.RANGA PREMIUM ( Shadow USER, V.I.P , Donator )

Użytkownicy którzy zapłacili za swoja range Dotacją bądz wstawili określoną liczbę torrentów.(Dotyczy Shadow User-a,VIP-a) Rangi bez limitu oraz z kontem na zawsze.

3.RANGA SPECJALNA ( Partner, Lady Shadow, Super VIP, Przyjaciel )

Użytkownicy bez limitu pobierania mający spacjalne przywileje na stronie dodatkowo właczone funkcje oraz gwiazdke obok nicku ( Tylko Przyjaciel ) Konta dożywotnie.


Regulamin Wstawiania Torrentów.

REGULAMIN WSTAWIANIA NA SHADOWS-TORRENTS.PL

TORRENT - WAREZ

Wszystkie zasady jakie obowzują przy wstawianiu torrenta, wareza znajdziesz tutaj.

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jestes zwiazany(a) w jakikolwiek sposób z jakimis organizacjami rzadowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spelniajacej te funkcje lub jesli po prostu jestes pracownikiem tych grup, NIE MOZESZ przebywac na tej stronie, nie mozesz sciagac zadnych plików i nie mozesz przegladac zadnych plików HTML/PHP. Jesli nadal bedziesz przebywal na tej stronie (a nie da sie inaczej niz po zaakceptowaniu wszystkich powyzszych warunków), zlamiesz miedzynarodowe prawo do prywatnosci (paragraf 431.322.12 Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co bedzie znaczylo ze NIE MOZESZ wysunac wzgledem autora serwisu, jego rodziny, administratora serwera oraz wszystkich, którzy te strone internetowa odwiedzaja jakichkolwiek zarzutów lub zadan. Jesli akceptujesz i spelniasz powyzsze warunki, mozesz pozostac w serwisie.

Kazdy uzytkownik korzystajacy z serwisu, rejestrujacy w nim konto, automatycznie akceptuje ten regulamin. Jezeli nie akceptujesz tego regulaminu zglos sie do Zalogi w celu deaktywacji konta. Zlamanie któregos z tych podpunktów skutkuje upomnieniem, czasowym zablokowaniem do wybranych funkcji serwisu lub usunieciem konta (kare wybiera administrator), a w przypadkach szczególnie drastycznych zablokowaniem dostepu na stale do calego serwisu (ban na IP lub sprzetowy). Postanowilismy spisac wszystkie zasady które nasza spolecznosc zna od zawsze .

Rejestracja w serwisie jest darmowa, konto jest aktywne dożywotnio!
Każdy zarejestrowany użytkownik może pobierać torrenty i korzystać z wszystkich dla niego dostępnych opcji.

Czesc pierwsza: Torrenty-Warezy. Zabrania się:

1. Kopiowania opisów torrentów bez zgody autora opisu.
2. Masowego kopiowania torrentów na inne strony torrentowe.
3. Wstawiania torrentów - warezów z tresciami:
- pedofilia
- rasizm
- celowe osmieszanie ludzi
- drastyczne filmy (typu cwiartowanie zwlok, bezczeszczenie grobów, itd....)
- porno z elementami wstretnymi (oddawanie kalu, itd...)
4. Wstawiania torrentów zawierajacych wirusy, trojany i inne niebezpieczne programy.
5. Samowolnego usuwania opisu torrenta lub wareza w celu jego usuniecia.
6. Natarczywej reklamy innych stron internetowych w opisie, screenach lub plikach udostepnianych.
7. Rejestracji nicków zawierajacych adres strony internetowej lub wulgarne słowo.
8. Wstawiania torrentów - warezów z systemami zarobkowymi lub linkami do nich.
9. Sprzedazy nielegalnego oprogramowania, filmów i innych artykulów.
10. Wstawiania torrentów spakowanych w .rar, .zip itp.

Czesc druga: Komentarze. Zabrania się:

1. Używania wulgarnych slów w komentarzach.
2. Natarczywej reklamy innych stron internetowych.
3. Wysylania wiecej niz jeden raz tego samego posta.
4. Wysylania postów spamerskich tzn. (same spacje, losowe znaki lub powtarzajace sie ciagi znakowe).
5. Uzywanie avatarów reklamowych, linkujacych, zawierajacych tresci spolecznie nie akceptowane lub przekraczajacych dozwolony rozmiar.
6. Obrazania uploadera i innych uzytkowników strony.
7. Podawania linków do gier online typu bitefight, knightfight, itp.
8. Bezposredniego linkowania do warezu na rapidshare i innych uploadów.
(wyjatek: nowe cracki, napisy, male spolszczenia (do 2MB), wlasne poradniki lub male dodatki)
9. Sprzedazy nielegalnego oprogramowania, filmów i innych artykulów.

Jezeli nie zgadzasz sie z powyzszym regulaminem, zglos sie do Zalogi w celu deaktywacji konta.


DMCA

 Digital Millennium Copyright Act 

 

shadows-torrents.pl zamierza w pełni zgodne z Digital Millennium Copyright Act "DMCA" przestszegać przepisów, zwalnia to od odpowiedzialności w najszerszym zakresie prawa.

Podane poniżej są procedury, które shadows-torrents.pl podąży do rozwiązywania wszelkich roszczeń naruszen własności intelektualnej:

Wskazówki dla roszczeń z naruszenia praw własności intelektualnej.

Jeśli uważasz, że Twoja praca została skopiowana w sposób stanowiący naruszenie praw autorskich, lub że Twoje prawa własności intelektualnej zostały naruszone w inny sposób, prosimy o przedstawienie praw autorskich shadows-torrents.pl

1.
Elektroniczny lub fizyczny podpis osoby upoważnionej do działania w imieniu właściciela praw autorskich lub innej własności intelektualnej, zainteresowania, które rzekomo zostały naruszone
2.
Opis prac chronionych prawem autorskim lub innej własności intelektualnej, że roszczenia skarżącego zostały naruszone
3.
Opis gdzie możemy go znaleźć na stronie (np. unikalny adres URL do pliku);
4.
Oświadczenie skarżącego złożone pod groźbą odpowiedzialności karnej, że skarżący jest właścicielem praw autorskich lub praw własności intelektualnej lub jest upoważniony do działania w imieniu praw autorskich

Przez e-mail:

Administrator serwisu shadows-torrents.pl po zgłoszeniu Digital Millennium Copyright Act ma obowiązek:

1.
Usunąć dany plik w czasie nie mniejszym jak 24h, ale nie większym jak 72h od czasu otrzymania i przeczytania zg?oszenia
2.
Poinformować danego usera o DMCA z jakiego powodu plik został usunięty z serwisu shadows-torrents.pl
3.
Zablokować plik oraz uniemożliwić ponowne jego dodanie

Zobowiązanie

Z Ustawą o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 1994 Nr 24 poz. 83 z późniejszymi zmianami) oraz z Ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2002.144.1204 z późniejszymi zmianami).
Na mocy art. 14 tej drugiej Administrator serwisu, który po otrzymaniu wiarygodnego zgłoszenia, niezwłocznie uniemożliwi dostęp do danych naruszających prawo lub związanej z nimi działalności, zostaje pod takim warunkiem zwolniony z wszelkiej odpowiedzialności prawnej.
Osoba nie może byc pociągnieta do odpowiedzialności karnej ,która jest odpowiedzialna za udostępnianie materiałów naruszających prawo po usunięciu materiałów naruszających prawa autorskie


OSOBA ZGŁASZAJĄCA DMCA JEST ZOBOWIĄZANA DO ZAAKCEPTOWANIA POWYŻSZEGO ZGŁOSZENIA DMCA W PRZECIWNYM WYPADKU ZGLOSZENIE NIE BĘDZIE BRANE POD UWAGĘ

Zgłoszenia DMCA przyjmujemy tylko w języku polskim oraz angielskim pod adresem e-.mail  shadows.torrents@interia.pl


Multikonta
1 użytkownik ma prawo do posiadania 1 konta.
Multikonta będą blokowane !!!

 

Każdy użytkownik korzystający z serwisu shadows-torrents.pl rejestrujący w nim konto, automatycznie akceptuje ten regulamin. Jeżeli nie akceptujesz tego regulaminu zgłoś się do Ownera w celu deaktywacji konta. Złamanie któregoś z tych podpunktów skutkuje upomnieniem, czasowym zablokowaniem do wybranych funkcji serwisu lub usunięciem konta (karę wybiera administrator), a w przypadkach szczególnie drastycznych zablokowaniem dostępu na stałe do całego serwisu (ban na IP lub sprzętowy). Postanowiliśmy spisać wszystkie zasady które nasza społeczność zna od zawsze .

 


Regulamin edytowany 2019-11-26 21:40:06 GMT